تبلیغات

    فروش پودر کرم خاکی,
    فروش کرم خاکی ملایر,
    خرید و فروش کرم خاکی,
    مرکز فروش کرم خاکی,
    فروش مکمل کرم خاکی,
    بازار فروش کرم خاکی,

۱- فروش بستری

یعنی یک سبد حاوی مقداری کرم و اصولا بچه کرم ، تخم کرم ، ورمی کمپوست و مقداری کود دامی تحویل شما می گردد.

۲- فروش خالص  و وزن کشی

در این حالت در مواقعی که ورمی کمپوست برداشت می شود کرم های جدا شده را برای شما وزن کشی می نمایند و به فروش می رسانند.

این قبیل خرید ها به افرادی توصیه می شود که قصد دارند کرم ها را فرآوری نمایند و مصرف پروتئینی از آن داشته باشند چرا که معمولا کرم هایی که به این روش به فروش می رسند پیر بوده و اغلب طی استرسی که بر اثر جدا کردن به آن ها وارد می شود کمر بند تناسلی خود را از دست می دهند و دیگر قادر به تولید مثل نیستند.

۳- بهترین شیوه ی خرید

 دوستان عزیز بهترین شیوه ی تهیه کرم خرید بستری است که کرم ها داخل آن رشد و تولید مثل کرده باشند برای مثال تولید کنند یک سبد حاوی غذای آماده برای کرم تهیه می نماید سپس مقدار مشخصی کرم به همراه ورمی کمپوست به این بستر منتقل می نماید حدود ۲ هفته طول می کشد تا کرم ها با محیط جدید اشنا شوند و با توجه به  مقدار کرم های اولیه از چند هفته تا چند ماه طول می کشد تا سبد محتوی ۱ یا چند کیلو کرم بالغ ، بچه کرم و تخم کرم گردد. و سپس این سبد به فروش می رسد.

اما متاسفانه در بیشتر فارم های کشور کار به این صورت نیست بلکه به محض سفارش مشتری کرم ها داخل سبدی ریخته می شوند و ارسال می گردند که این امر ضرر و زیان های فراوانی برای خریدار به همراه  دارد.

  1. خریدار حدود ۲ هفته زمان را از دست می دهد.
  2. داخل بستر بسیار اندک تخم کرم یافت می شود.
  3. امکان تلفات بسیار زیاد است.

بسیار پیش می آید که پس از تزریق کرم به سبدی جدید شاهد تلفات هستیم ممکن است فاکتوری در فرآیند کار توسط کارگر نادیده گرفته شده باشد و اثر آن در هفته های آینده مشخص گردد.

توجه داشته باشید که پرورش کرم در سبد و فروش در همان سبد هزینه های تولید را افزایش می دهد بنابراین ممکن است تفاوتی جزئی در قیمت ملاحظه شود.

۲-روش ارسال

ارسال در فرآیند خرید بسیار پر اهمیت است چرا که کرم ایزنیا فتیدا به استرس حساس بوده و شرایط محیطی آن نبایستی به طور ناگهانی تغییر نماید در این صورت امکان تلفات بالاست. در صورتی که خرید شما زیاد است از فروشنده بخواهید کرم ها را در محل شما تحویل نماید که در آن صورت فروشنده رعایت تمام نکات را می نماید تا در حداقل تلفات محموله به دست شما برسد ما این کار را برای خریداران ویژه خود انجام خواهیم داد. البته اگر امکان ارسال سریع وجود داشته باشد لزومی ندارد.

در ضمن این گرم با نام های زیر شناخته می شود

  1. کرم قرمز حلقوی بارانی (کالیفرنیایی)
  2. کرم آشغال خوار
+ نوشته شده توسط Vermi در شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۹ قبل از ظهر، ۱۵۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha